ارسال رایگان به سفارشات بیش از 390 هزار تومان نحوه ایجاد این پیوندها

کاتالوگ اینترنتی

کاتالوگ مجموعه ای از اوراق تبلیغاتی است که عموما در یک مجموعه و به صورت یک جلد به مشتریان برای معرفی محصول (کالا یا خدمات) یک بنگاه تجاری تولید می شود. هزینه زیاد تولید، مدت زمان چاپ، سرعت پایین در رساندن کاتالوگ به دست مشتری، محدویدیت جغرافیایی در ارسال کاتالوگ، محدودیت در اصلاح خطاها و یا تغییرات احتمالی از جمله مشکلات کاتالوگ های چاپی به شمار می رود.

تیم طراحی سایت اکوکارا در این ضمینه برای کاربران این امکان را فراهم کرده تا تمام کارهای گرافیکی کسب کار شما را با بهترین نحوه به انجام برساند یکی از این خدمات تهییه نسخه الکترونیکی کاتالوگ محصولات می باشد.
کاربران میتوانید نسخه عکسی بروشور یا کاتالوگ های خود را به طور جذاب و همراه با تصاویر گرافیکی برای ما ارسال کنند تا ما کاتالوگ الکترونیکی شما را با حجمی سبک در دنیای اینترنت بدون هیچ محدودیت زمانی و جغرافیایی با هزینه ای بسیار مناسب منتشر کنیم تا دیگر نگرانی بابت دیر رسیدن و یا نرسیدن تبلیغات خود به دست مخاطب نداشته باشید.
فقط کافیست نسخه پی دی اف و یا عکسی کاتالوگ خود را برای ما راسال نمایئد تا ما عملیات تبدیل را برای شما انجام دهیم.
همچنین در صورتی که شما تا به حال به فکر طراحی کاتالوگ یا بروشور نیفتاده اید و یا کسب کار شما کاتالوگ معرفی ندارد، تیم طراحی ما بروشوری مطابق با نیاز مشتری و منطبق بر سلیقه شما تهیه کرده و سپس نسخه عکسی و یا پی دی اف آن را به کاتالوگ آنلاین تبدیل می کنند.

 

از دیگر مزایای کاتالوگ آنلاین می توان به موارد زیر اشاره کرد:​​

کمک به محیط زیست

در دسترس بودن همیشگی

 امکان دانلود توسط مشتری

سرعت پخش بسیار بالا

 و جلوه های گرافیکی زیبا 

کاتالوگ های شما:

با توجه به مزیت های ذکر شده در بالا سایت اکوکارا این امکان را به اعضای خود میدهد که ماهانه با توجه به زمینه کاری خود در مجله های تخصصی آنلاین اکوکارا صفحه یا قسمتی را خریداری کنند و در آنجا تولید محتوا کنند.

David Carson

Sopia Schwimmer

Damian Barkley

David Carson

Sopia Schwimmer

Damian Barkley

David Carson

Sopia Schwimmer

Damian Barkley

در راستای تولید محتوای حرفه ای کاربران می توانند از خدمات مخصوص سایت اکوکارا بهره ببرند.

“Everything you can imagine is real”

 Pablo Picasso

اکوکارا
Logo
بازیابی رمز عبور
سبد خرید