ارسال رایگان به سفارشات بیش از 390 هزار تومان نحوه ایجاد این پیوندها
- Since 1984 -

دفتر مجازی

شما روی آنچه انجام می دهید تمرکز کنید بقیه را به ما بسپارید.

Who we are

Why we are

Where you are

How it starts

دفتر مجازی:

روزانه صاحب مشاغل کوچک درگیر رفع چالش های غیر منتظره و انجام امور وقت گیر به جای تمرکز بر رشد فعلی و بلند مدت کسب خود هستند. بسیاری اوقات کمبود، منابع انسانی متبحر در این نوع مشاغل می تواند شرایطی سخت و غیرقابل تحملی برای مدیران ایجاد کند که راهی جز استخدام افراد حرفه ای نیست که این تصمیم نیز خود ایجاد بار مالی و زمانی و مکانی بر این گونه مشاغل ایجاد می کند.

ولی ما در گروه اکوکارا به شما در تحقق اهداف خود كمك می کنیم بدون آنكه شما متحمل هزینه و زمان مربوط به افزایش كاركنان شوید، به همین جهت گروه اکوکارا  مجموعه ای از خدمات امور اداری با هدف انجام بسیاری از کارهای روزمره عملیاتی یک شرکت کوچک را که به تازگی راه اندازی شده است به اعضای خود ارائه می دهد. صاحبین مشاغل کوچک یا نوپا می توانند با استفاده از خدمات امور اداری سایت اکوکارا برای امور اداری خود استفاده کنند و وقت و منابع خود را روی محصولات جدید ، خدمات جدید و بازاریابی متمرکز کنند.

البته در دهه های اخیر و به لطف پیشرفت تکنولوژی و برون سپاری کارها  شرکت ها و مشاغل کوچک هم می توانند با کمترین هزینه مانند شرکت های بزرگ و حرفه ای در بازار تجارت حضوری حرفه ای داشته باشند.

خدمات امور اداری و تجاری اکوکارا به شرح زیر است:

منشی مجازی

یکی از خدمات، دفترهای کار مجازی است. 

منشی مجازی اپراتوری است که بدون حضور در دفتر کار شما، تمامی تماسهای کسب و کارتان را از محل مرکز تماس پیشرفته اکوکارا مدیریت می‌کند.

منشی مجازی اکوکارا چه کارهایی انجام می‌دهد؟

1)به تماسها پاسخ می‌دهد، 2)دریافت و ارسال پیام های شما، 3)انتقال تماسها به افراد مشخص شده  ، 4)تماس با مشتریان ، 5)ثبت سفارش و تنظیم قرار ملاقات ها ، 6)دریافت و ارسال فکس و ایمیل.

سرویس منشی مجازی در مقایسه با استخدام یک منشی بسیار کم‌ هزینه‌تر است، زیرا استخدام منشی هزینه‌های زیادی دارد، مانند حقوق، بیمه و مزایا، اجاره دفتر کار و هزینه‌های جاری دفتر کار، حال آنکه برای استفاده از سرویس منشی مجازی کافیست تنها با انتخاب یکی از عضویت های طلایی یا وی ای پی ما در عرض چند دقیقه دارای یک منشی باتجربه و دارای روابط عمومی خوب شوید.

با سرویس منشی، یک شماره تلفن به انتخاب خودتان به صورت اختصاصی در اختیارتان قرار می‌گیرد. (شما همچنین می توانید شماره تلفن کاری خود را به سرویس منشی مجازی تان دایورت کنید تا بدون نیاز به تغییر شماره کسب و کارتان، از سرویس منشی استفاده کنید. بنابراین امکان استفاده هر دو حالت موجود است.)

سپس دستورالعمل پاسخگویی منشی را به صورت آنلاین و از طریق پورتال برای او مشخص می‌کنید. این دستورالعمل شامل اطلاعات کسب و کار، پرسشهای متداول به همراه پاسخشان، انتقال نکات به مشتری و غیره می شود.

وقتی مشتری شما تماس می‌گیرد، صفحه مربوط به کسب و کار شما با تمامی اطلاعاتی که شما در آن وارد کرده اید مقابل منشی باز می‌شود. منشی های باتجربه دفتر شما  با توجه به دستورالعمل شما به تماس پاسخ می‌دهند و گزارشی از تماس را برای شما ایمیل و پیامک می‌کنند.

امور ارسال کالا و خدمات ترخیص و پیگیری سفارشات

ترخیص کالا یکی از مراحل مهم صادرات و واردات یک محصول است که میبایست توسط افراد یا شرکت های حرفه ای که نیروی متخصص و با تجربه در این خصوص دارند انجام شود.

ویژگی مهم در انتخاب یک شرکت برای انجام امور ارسال و ترخیص کالا عبارت است از:

مدیریت سیستم حمل و نقل  و داشتن تیم متخصص و آموزش دیده.

اما موضوع مهم وجود این عناصر با هر شرایطی نیست، چرا که قطعا همه ‌‌سازمان‌ها و شرکتهای بزرگ می توانند این شاخص ها را دارا باشند ولی کارکرد شایسته و حرفه ای این عناصر نسبت به یکدیگر است که می تواند در این امر مهم و تخصصی کارایی بالای خود را نشان دهد، ولی با توجه به پیچیده بودن امور ترخیص کالا شرکت ها معمولا با مشکلات فراوانی درگیر می شوند که باعث ضررهای مالی و زمانی فراوانی می شود، از این رو اعضاء سایت اکوکارا می توانند با انتخاب عضویت مناسب از خدمات حرفه ای این سایت در امور ارسال و ترخیص کالا بهرمند شوند.

امورکارشناسی و بازرسی کالا

یکی از دغدغه های دائمی فروشندگان و خصوصاً خریداران هنگام انجام معاملات بین المللی و خرید کالا، عدم اطمینان به طرف مقابل و تردید در انجام تعهدات تقبل شده از طرف وی هستند، در این راستا یکی از ابزارهایی که بایستی مورد توجه قرار گیرد و با استفاده از آن مسئولیت های فروشنده قبل از حمل کالا و دریافت پول، مورد بررسی و کنترل قرار داده شود، بهره گیری از خدمات بازرسی کالا می باشد.

این خدمات معمولا شامل موارد زیر است:

_نظارت بر روند ساخت

_بررسی نهایی محموله

_بررسی نهایی اسناد فنی تولید قبل از بارگیری

_آزمایش و نمونه‌برداری از کالا جهت انطباق محصول با متن قرارداد

_صدور گواهی‌نامه‌های لازم

_بررسی صلاحیت و توانایی‌های کیفی صادرکننده (فروشنده کالا)

_بررسی کالا جهت تطابق کیفیت آن با سفارش صورت گرفته

_ارزیابی کمیت کالا و تائید میزان سفارش شده

_بررسی سال ساخت کالا و اطمینان از نو یا مستعمل‌ بودن آن

_تائید محل تولید یا کشور سازنده کالا

_بررسی نحوه بسته‌بندی و تائید آن

_تائید وسیله حمل

اکوکارا با همکاری شرکت های معتبر بازرسی این امکان را برای اعضای خود فراهم کرده تا اعضا با انتخاب عضویت مناسب از امکانات سایت در خصوص بازرسی کالا خریداری شده از فروشنده یا صادرات کالا خود از خدمات بازرسی و کارشناسی کالا بهرمند شوند.

امور عقد قراداد و تهیه فاکتور

اولین شرط ایجاد یک رابطه حقوقی امن بین دو طرف در یک قرارداد تجاری، تنظیم قرارداد بر اساس اصول قراردادهای تجاری بین المللی و یا داخلی است. 

برای تنظیم یک قرارداد نیز نکات حقوقی و بازرگانی زیادی وجود دارد که این نکات حقوقی و بازرگانی، اساسی‌ترین موضوع در تنظیم و انعقاد هر نوع قرارداد، پیمان، توافق، معاهده، عقد، کنترات، مقاطعه، عهدنامه، معامله و… است. 

بنابراین رعایت نکات حقوقی و بازرگانی در قرارداد و تنظیم قرارداد اصولی برای تجارت مهارتی است که باید توسط یک تیم حقوقی و بازرگانی مجرب انجام گیرد که اعضای سایت اکوکارا با انتخاب عضویت مناسب می توانند با بهره‌گیری از مشاوره تخصصی سایت اکوکارا، متن قرارداد تجاری‌ شان را به بهترین نحو ممکن تهیه کنند.

امور ثبت سفارش

اولین مرحله برای ترخیص کالا از گمرک، دریافت مجوز ثبت سفارش کالا است، همان گونه که از اسم این مجوز مشخص است، مجوز ثبت سفارش باید پیش از ورود کالا به گمرک و در زمانی که خریدار پیش فاکتور را تائید نکرده است اخذ گردد تا در صورتی که مجوز صادر نشد، وارد کننده دچار زیان نشود.

در صورت صدور این مجوز وارد کننده حق دارد که سفارش خود را به فروشنده نهایی بسپارد. تمامی واردکنندگان پس از دریافت پروفرما، طبق ماده 8 قانون صادرات و واردات کشور، باید اقدام به دریافت مجوز ورود یا ثبت و سفارش کالا نمایند.

واردکنندگان برای دریافت مجوز ثبت سفارش باید به پایگاه اینترنتی سیستم مدیریت ثبت سفارشات واردات مراجعه نمایند و با ورود اطلاعات درخواست شده در خصوص مشخصات کالا، مقدار، قیمت، روش حمل، مبدأ و مقصد حمل، نوع پرداخت، اطلاعات مربوط به فروشنده و .. اقدام به اخذ مجوز ثبت سفارش نمایند.

واردکننده پس از اخذ مجوز ثبت سفارش، اقدام به تائید پروفرما یا انعقاد قرارداد کرده و به کمک شرکت حمل کننده، کالا را به یکی از گمرک های کشور می رساند. با ورود کالا به گمرک، فرآیند ترخیص کالا آغاز می شود.

با توجه به پیچیدگی هایی که مراحل ثبت سفارش و ورود کالا دارد بهتر است این امور توسط افراد خبره انجام شود که به همین جهت سایت اکوکارا برای اعضای خود این خدمات را  در قالب خدمات بازرگانی ارائه می دهد.

استعلام

هدف از استعلام بها دریافت قیمت و شرایط از تعدادی تأمین‌کننده (فروشنده) است، که در قالب پیشنهاد و در پاسخ به استعلام بها به عمل آمده ارائه می‌شود و نهایتاً خریدار می‌تواند بهترین پیشنهاد را انتخاب کند. 

با توجه به اینکه بخش مهمی از خریدهای شرکت‌ها و ارگان‌ها نیاز به استعلام قیمت دارند، شرکت‌ها بصورت معمول فرآیندها و قوانین خاصی را نیز برای بهینه سازی خرید کالا و خدمات موردنیاز خود طراحی و اعمال می‌نمایند.

به طور مثال حداقل باید از 3 فروشنده پیشنهاد دریافت شود؛ در این حالت مسئول خرید موظف است به سه تأمین‌کننده متفاوت مراجعه کرده و سه استعلام بها با قیمت‌ها و شرایط مورد نظر تأمین‌کنندگان از آن‌ها دریافت کند که در آخر یک فروشنده با قیمت و شرایط پیشنهادی بهتر برای همکاری انتخاب می‌شود.

معمولا برای دریافت یک استعلام باید فرم استعلام به صورت حرفه ای و توسط افراد خبره تکمیل شود، تا فروشندگان بتوانند بهترین قیمت را در مورد کالای مد نظر استعلام گیرنده ارئه دهند، در غیر اینصورت احتمال دریافت قیمت های نادرست بسیار بالا رفته و برای استعلام گیرنده و فروشنده مشکلاتی را ایجاد می کند به همین منظور اعضای محترم سایت می توانند از خدمات سایت اکوکارا بهره گرفته و فرم استعلام خود را با مشورت افراد خبره در این ضمینه تکمیل کنند.

مشاوره حقوقی تجاری

حقوق تجارت در واقع مجموعه قوانین خاص حاکم بر روابط بازرگان و اعمال تجاری می باشد این حقوق پیش بینی کننده وضعیت خاص تجار و اعمال تجاری است و در صورت عدم رفع مشکلات بوسیله قانون تجارت باید به حقوق مدنی مراجعه شود.

در سایت اکوکارا وکلای ما با داشتن سالها تجربه در زمینه دعاوی تجاری و ارائه خدمات حقوقی به تجار و شرکت های تجاری خدمات خود را در موضوعات زیر به مخاطبین ارائه می دهد:

_مشاوره حقوقی در زمینه انعقاد قرارداد شرکت ها، واحدهای تجاری، تولیدی، صنعتی و بازرگانی با سایر اشخاص و همچنین تنظیم متن قراردادها توسط وکیل دادگستری

_مشاوره حقوقی در مورد ورشکستگی

_مشاوره در تنظیم اساسنامه انواع شرکت های تجاری

_حضور در واحد حقوقی شرکت ها و ارائه مشاوره حقوقی و ارائه خدمات حقوقی به شرکت ها

_طرح دعاوی و دفاع از دعاوی شرکت های تجاری از جمله ورشستگی، انحلال و غیره

_طرح دعوای ابطال تصمیمات هیات مدیره و مدیرعامل

_داوری در دعاوی تجاری مرتبط با موضوعات شرکت های تجاری

_میانجی گری در اختلافات حاصله بین شرکت و همکاران و شرکای تجاری خارج از شرکت

_نحوه انعقاد قرارداد استخدامی با کارکنان شرکت و مشتریان شرکت

_قبول وکالت در پرونده های حقوقی، دعاوی مربوط به قراردادها، _مطالبات، موضوعات و مسائل تجاری

_مشاوره در تنظیم قراردادهای تجاری بین المللی

_مشاوره و دفاع در دعاوی بین المللی در مراجع قضایی و داوری

_طرح دعوا در اختلافات تجاری یا قراردادهای تجاری یا مطالبات تجاری در عرصه بین المللی در مراجع قضایی و داوری

_نظارت بر اجرای قردادهای تجاری بین المللی

_اجرای قراردادهای تجاری بین المللی

_داوری در دعاوی تجاری بین المللی

_خدمات مربوط به ثبت شرکت در عرصه بین المللی

_خدمات مربوط به نام و علامت تجاری در عرصه بین المللی

_طرح دعوا، دفاع و مشاوره در زمینه اختلافات یا سوء استفاده از نام و علامت تجاری در عرصه بین المللی

_خدمات مربوط به ثبت طرح های صنعتی شرکت ها در عرصه بین المللی

_طرح دعوا، دفاع و مشاوره در زمینه اختلافات یا سوءاستفاده از طرح های صنعتی در عرصه بین المللی

_مشاوره و انجام امور مربوط به ایجاد نمایندگی و شعبه در خارج از کشور

_مشاوره و انجام اقدامات لازم در زمینه بیمه در عرصه بین المللی از جمله انعقاد قراردادهای بیمه

_مشاوره در ارتباط با مقررات حاکم بر صادرات و واردات

_مشاوره در زمینه قوانین مربوط به سرمایه گذاری در عرصه بین المللی

_مشاوره در زمینه گشایش اعتبار اسنادی (LC) برای انجام فرایندهای پرداخت

_مشاوره در زمینه قوانین و حقوق مربوط به حمل و نقل دریایی و جا به جایی کالا و حمل و نقل زمینی و هوایی

_اجرا یا اعتراض به آرای داوران در عرصه بین المللی

_مشاوره در خصوص قوانین گمرکی در عرصه بین المللی

خدمات ترجمه متون تجاری و ملاقات های تجاری

کلید ارتباط موثر با جهان سخن گفتن به زبان جهانیان است. خدمات ترجمه تخصصی سایت اکوکارا به اعضای خود کمک می‌کند بازارهای جدیدی بیابید و خود را به خوبی به شرکای بین المللی معرفی کنید. 

همچنین، طیف گسترده مترجم‌های ما، شما را قادر می‌سازد تخصصی‌ترین متون تجاری را بر اساس استانداردهای روز دنیا ترجمه کنید.

خدمات ترجمه سایت اکوکارا شامل:

_ترجمه قرادادها متون و کاتالوگ تجاری از فارسی به چند زبان مطرح دنیا و برعکس

_مترجم آنلاین در هنگام ملاقات های تجاری انلاین

_مترجم آنلاین در ملاقات های تجاری حضوری

_مترجم حضوری در ملاقات های تجاری حضوری

_اراسال و دریافت ایمیل و نامه های تجاری به زبان خارجی.

مشاوره بازاریابی و تبلیغات

مشاوره بازاریابی چیست؟

در سال هاي اخير بدلیل رقباتی شدن اکثر بازارها در ايران و ورود رقباي کوچک و بزرگ داخلي و خارجي به میدان توليد، تجارت و خدمات بازار ايران تا حدودی تبديل به يك بازار رقابتي شده است و در اين ميدان تقريباً هيچ کسب و کاری تنها و بدون رقيب نيست .

در اين فضا،‌ توجه جدي به علم بازاريابي براي تمام شركتها يك امر ضروريست و كساني كه در اين مورد غفلت كنند بسرعت ميدان را بنفع رقبا از دست خواهند داد . 

از آنجائيكه بازاريابي مانند بسياري از دانش هاي ديگر امروز امري تخصصي شده است اتكاي مديران شركت ها به روش هاي سنتي گذشته و پيروي از تجربه هاي قبلي كافي نيست و بايد با توجه به عوض شدن شرايط رقابت ،از شيوه هاي جديد بازاريابي استفاده نمایند.

این موضوع  برای شرکت های جدید و نوپا که بتازگی قصد ورود به بازار را دارند بسیار با اهمیت تر است. 

از آنجائيكه امروزه مديران شرکت ها و کارآفرینان نیاز به دانش ، مهارت و تخصص بازاریابی در بكار بستن اين شيوه ها را بیش از گذشته احساس می کنند استفاده از خدمات مشاور بازاريابي كاملاً بديهي بنظر مي رسد.

از این رو سایت اکوکارا با بکارگیری تیم قوی بازاریابی و مشارک با خبره ترین مشاوران بازاریابی کشور سعی بر ارائه خدمات مشاوره بازاریابی برای اعضاء خود کرده تا اعضا بتوانند در بازار کار و هم در سایت اکوکارا فروش خود را افزایش دهند.

خدمات مشاوره بازاریابی و تبلیغات سایت اکوکارا به شرح زیر می باشد:

_مشاور بازاریابی (مارکتینگ) آنلاین Online Marketing Consultant
_مشاور بازاریابی (مارکتینگ) بین الملل International Marketing Consultant
_مشاور بازاریابی (مارکتینگ) جهانی (معمولا بیش از دو کشور) Global Marketing Consultant
_مشاور بازاریابی اینترنتی (مشاور دیجیتال مارکتینگ)  Digital Marketing Consultant
_مشاور بازاریابی (مشاور مارکتینگ) علمی Scientific Marketing Consultant
_مشاور بازاریابی (مشاور مارکتینگ) از طریق رسانه های اجتماعی Social Media Marketing Consultant
_مشاور بازاریابی (مارکتینگ) محتوایی – نوشتن محتوی تبلیغاتی Content Marketing Consultant
_مشاور بازاریابی (مارکتینگ)- تبلیغات چاپی یا تلویزیونی Press & Media
_مشاور بازاریابی (مارکتینگ)- روابط عمومی PR – marketing Consultant (Public Relations)
_مشاور بازاریابی (مارکتینگ) از طریق مدیریت برند و برندسازی (خلق برند) Branding and Marketing Consultant
_مشاور بازاریابی چریکی Guerilla Marketing Consultant
_مشاور بازاریابی (مارکتینگ) خیابانی و میدانی 
_مشاور بازاریابی (مارکتینگ) مستقیم Direct Marketing Consultant
_مشاور بازاریابی (مشاور مارکتینگ) خرید و بسته بندی Packaging and Buying Behavior
_مشاور بازاریابی (مارکتینگ) از طریق افزایش رضایت و تجربه خوب مشتری Customer Satisfaction
_مشاور بازاریابی (مارکتینگ) بر اساس داده های دریافتی آنالیز شده بازار Data Driven Marketing

_انجام امور عکاسی صنعتی و چاپ

_طراحی و چاپ کاتالوگ

_طراحی وب سایت و شوروم انلاین

امور خود را به ما بسپارید

همچنین سایت اکوکارا با توجه به همکاری گسترده که با تمام

کسب و کارها دارد می تواند یکسری از خدمات خاص و ویژه به

اعضای خاص خود ارائه دهد از جمله:

 

_تهیه سوییت اقامتی و دفتری در تهران

_اجاره اتاق کنفرانس در تهران

_رزور محل اقامت میدران و مشتریان در شهر های ایران

_اجاره نمایشگاه خصوصی کالا (لوکس و صنعتی)

_مدیریت سفر تجاری داخلی و خارجی

_استفاده از واحد حقوقی

_استفاده از واحد تبلیغات و تولید محتوا

دفترکار مجازی

دفتر کار مجازی، راهکاری بسیار کاربردی و مقرون‌ به‌ صرفه برای مدیران و کسب‌وکارهایی است

که در تهران دفتری ندارند ولی به واسطه نیاز کسب و کار خود برای عقد قرارداد و یا ملاقات های

تجاری میبایست به تهران سفر کنن و معمولا در مکان هایی عمومی یا نیمه خصوصی مانند لابی هتل ها

یا رستوران ها قرار ملاقات های خود را برگزار کنن از این رو سایت اکوکارا برای اعضائ وی ای پی خود خدمات

دفتر مجازی را ارائه می دهد که در این دفاتر کار مجازی، شما از نشانی معتبر تهران، خط تلفن اختصاصی، منشی

و امکانات ویژه جلسه و کنفرانس‌ بهره‌مند می‌شوید. همچنین ما همه مسائل کاری و اداری شما را مدیریت می‌کنیم

تا شما بتوانید تمام تمرکزتان را بر توسعه کسب‌وکارتان بگذارید.

دسترسی به اتاق کنفرانس و خدمات پذیرایی از مدعوین

اعضای وی ای پی اکوکارا می توانند جلسات خود را با مشتریان داخلی و خارجی و تیم کاری خود در یک فضای خصوصی و دلنشین در بهترین نقطه اداری تهران برگزار کنند و از امکانات اینترنت پر سرعت، سرویس پذیرایی ویژه میهمانان و تمام امکانات مورد نیاز یک اتاق جلسه بهره ببرند همچنین سایت اکوکارا می تواند سالن های همایش و کنفرانس بزرگ را نیز برای اعضای خود فراهم کند.

با دریافت خدمات VIP لذت کار را دو چندان کنید.

Photographer

Video Art

Web Design

اکوکارا
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0
سبد خرید